Darmowy program do aranżacji i wizualizacji wnętrz

Firma CAD Projekt K&A pragnie przedstawić Państwu NET+ 2010! Jest to najnowsza wersja uniwersalnego, darmowego programu do przestrzennego projektowania wnętrz on-line.

wizualizacje


Istnieje kilka wersji programu NET+ dostępnych na stronach internetowych krajowych i zagranicznych producentów mebli, płytek ceramicznych, podłóg, pustaków szklanych i innych. Wersje te różnią się dostępnymi opcjami, zawartością baz i wyglądem interfejsu. Wersja zamieszczona na stronie www.cadprojekt.com.pl zawiera bazy modeli trójwymiarowych, wśród których oprócz mebli i elementów wyposażenia kuchni, pokoi, biur i łazienek autorstwa CAD Projekt K&A, znajduje się kolekcja mebli BLACK RED WHITE, w tym: komplety salonowe, systemy modułowe do różnego typu pomieszczeń, meble tapicerowane i inne. Do dyspozycji użytkowników są również kolekcje płytek ceramicznych następujących producentów: CERAMIKA KOŃSKIE, CERAMIKA PARADYŻ, CERAMIKA PILCH, DOMINO, KWADRO CERAMIKA oraz VENUS CERAMIKA, a także biblioteki modeli dodatków, urządzeń AGD i RTV, lamp i kominków.

Aranżowanie wnętrz przy użyciu NET+ jest szybkie, proste i przyjemne. Obsługa programu jest łatwa i intuicyjna, co pozwala w przeciągu paru minut stworzyć realistyczny, trójwymiarowy projekt, który można zapisać lub wydrukować w postaci plików JPG. Dostępny jest tryb pracy w rzucie prostopadłym (2D), oraz tryb trójwymiarowy (3D), w którym użytkownik może dynamicznie zmieniać położenie kamery i w czasie rzeczywistym przemieszczać się w kreowanej przestrzeni. Projektowanym wnętrzom można nadawać dowolne kształty i rozmiary, a następnie umieszczać w nich meble i wyposażenie przy użyciu prostej metody ‘przeciągnij-upuść’. W programie znajduje się obszerna ‘Baza kolorów i tekstur’, zawierająca różne materiały do nanoszenia na obiekty w projekcie, a także ‘Baza płytek’ producentów do dekorowania ścian i podłóg. Wszystkie wykorzystane elementy wyposażenia i płytki ceramiczne dodawane są automatycznie do zestawienia, a modele producenckie poddawane są wycenie. Pozwala to nie tylko szybko zaprojektować ciekawe wnętrze, lecz również uzyskać wstępny kosztorys, zgodny z cennikiem producenta.

Aktualna wersja NET+ zapewnia:
- jeszcze szybsze niż dotąd działanie
- nowe funkcje przestrzenne i animacyjne, np. wstawianie i edycja elementów w trybie 3D, trzy rodzaje przestrzennych, obrotowych animacji
- nowe funkcje widoku, np. przybliżanie zaznaczanego obszaru
- możliwość wymiarowania w rzucie 2D
- nowe funkcje obsługi obrotu i nanoszenia płytek oraz edycji fug – jeszcze więcej grubości i kolorów do wyboru
- opcję budowania dowolnych obrotowych ścian działowych

Program NET+ jest dostępny dla każdego! Listę stron z których można darmowo pobrać wersje producenckie, więcej informacji na temat pracy w programie oraz link do najnowszej wersji NET+ CAD Projekt K&A znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.cadprojekt.com.pl/projektowanie-on-line.html
Na podstawie: CAD Projekt K&A
Przygotowane przez: Kamila Grześkowiak
10-02-25 15:38:16